KoruMar – Derin Bir Nefes Alın

Kuşadası Otelleri arasında en seçkin manzaraya sahip KoruMar De Luxe Kuşadası ile denizin ve doğanın kokusunu içinize çekin.

Yıl boyunca iş hayatının yorgunluğu, şehir hayatının karmaşası ve stresten uzaklaşmak için ihtiyacınız olan güzel bir doğa ve kusursuz bir hizmettir. De Luxe Otel hizmetinin ayrıcalığı ise tecrübeden gelir. 1990 yılından beri hizmetinizde olan KoruMar, gururla taşıdığı 5 yıldızı ile size en iyi hizmeti sunuyor.

Eşsiz Güvercin Ada ve Kuşadası manzarası ve kalitemiz bir araya gelince rüya gibi tatil geçirecek ve her şeyi geride bırakacaksınız.

Ultra Her Şey Dahil Oteller size her hizmeti, sınırlamadan sunmayı hedefler. KoruMar Ephesus ile bu konsepti yeniden yorumluyoruz.

İzmir’in tarihi dokusu ve doğal güzelliği ile iç içe dokunmuş Korumar Ephesus, İzmir otelleri arasında şahsına münhasır bir yere sahiptir. Selçuk ilçesinin Pamucak mevkiinde denize nazır pozisyonuyla denizin tadını çıkarırken, çevresindeki okaliptüs ağaçlarıyla doğal ferahlığı yaşayabilir; Artemis Tapınağı, Efes Antik Kenti, Şirince gibi tarihi yerleri gezebilir ve bunu KoruMar’ın tecrübesiyle birleştirerek ömrünüz boyunca unutmayacağınız bir tecrübe haline getirebilirsiniz.

Korumar Hotels, en iyi tatil tecrübesini yaşatmayı alışkanlık haline getirmiştir.

Güneş gibi sıcak, deniz gibi ferah günlerde birlikte olmak dileklerimizle.

KORUMAR Hotel De Luxe

Kuşadası - Aydın - Türkiye

Ülkemizde hızla gelişmekte olan otelcilik sektöründe Korumar Hotel De Luxe olarak biz; her geçen gün sizlerin ve dolayısı ile misafirlerimizin memnuniyetini devam ettirebilmek ve hizmet standartlarımızı yükseltebilmek adına farklılıklar sunmaya devam ediyoruz.

WEBSITE KUŞADASI HAKKINDA

Ephesus Beach & Spa Resort

Selçuk - İzmir - Türkiye

Turizm sektöründe 25 yılı aşkın tecrübesi ve misafir memnuniyeti ile kendini ispatlamış olan Korumar Hotel De Luxe tarafından işetilen Korumar Ephesus Beach & SPA Resort, İzmir Selçuk Pamucak sahilinde (Antik Efes Plajı) hizmet vermeye başlamıştır.

WEBSITE EFES HAKKINDA